Filma dhe Programe


 

TanPortal ka ndr0072uar formatin e transmetimit pr0020disa nga Filmat dhe Programet me shenjn0020[*], q 0074 006aen 0074 0073hikueshme nga t 0067jith 003cFONT color=#ff0000>[Vendosni "mausin" mbi fotot, pr0020t 006edaluar lv0069zjen].
* Pranvera nuk erdhi vetem * Njeriu me Top * Intendenti * Komisari i Drites * Deshmoret e Monumenteve * Flete te Bardha * I dashur Armik * Bolero * Shenjat e dits0020s 0066undit * Satanizmi * Popujt e zhdukur 2 * Popujt e zhdukur 1 * Pr0020njerz0069t q 006dendojne 1 * Pr0020njerz0069t q 006dendojne 2 * Muhamed Ali me shume se nje boksier * Parajsa e gjetur * Muhamedi (a.s.) - Trashg0069mia e nj 0070rofeti * Radio Stacioni * Balle per Balle * Shirat e Vjeshtes * Polic Meti * Flutura ne Kabinen Time * Detyre e Posacme * Dasma e Sakos * Nata e pare e Lirise * Enveri Yne * Ndergjegja * Opingat e sheros * Perse bie kjo daulle * Plumbi prej plasteline * obobo na zune ethet * Dueli i Heshtur * Horizonte te hapura * Letra Ere - Versioni Italisht * Misioni pertej Detit * Koha nuk pret * Rruge te Bardha * Njesiti Gueril - Njesiti Guerril * Rrugicat qe kerkonin diell * Tingujt e Luftes * Kur zbardhi nje dite * Nentori i Dyte * Ne fillim te veres * Debatik * Apasionata * Vendimi * Stolat ne Park * Dollia e dasmes time * Brazdat * Cuca e Maleve * Bote e Padukshme * Dimri i Fundit * Duaje emrin tend * Gjaku i Arberit * Nusja dhe Shtetrrethimi * Keshilltaret * Metropolet * Mimoza Llastica * Ne cdo stine * Shtigje Lufte - Shtigje te Luftes * Parrullat - Slogans * Toke e Pergjakur * Visit Vlora * Cionizmi dhe Izraeli - Perkthyer ne Shqip * Palestine - Pekthyer ne Shqip * The Road to Guantanamo Movie - Pekthyer ne Shqip * Pak Fresk Sonte - Zyliha Miloti, Paulin Preka * Borxhliu - Cekja * I teti ne bronx * Skenderbeu * Islam in Britain * Islam Perandori e Besimit * Krijimi i Universit * Fakti i Krijimit * Arkitektet ne Natyre * Historia e pergjakshme e Komunizmit * Rrethi i Kujteses * Vajzat me kordele te kuqe * Sketerre 43 * Tirana Ime * The Message - Mesazhi Islam - perkthimi ne shqip * Malet me blerim mbuluar * Tirana Viti 0 - Tirana Year 0 * Liri a Vdekje * Ne pyjet me bore ka jete * Pallati 176 * Top Show - Ritem * Ura e Limuthit * Prefekti * Portokalli * Muzika Popullore * Marsi i Mallkuar * Perralle nga e Kaluara * Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 3 * Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 2 * Dokumentari Opinion - Fakte te reja mbi Enver Hoxhen - Pjesa 1 * Asgje nuk harrohet * Peng * Operacioni Zjarri * Zotni Palloshi * Napoloni - Kenge e Valle Shqiptare * Mengjese Lufte * Yjet e neteve te gjata * Treni niset ne 7 pa 5 * Humor shkodran ne vite * Dhe vjen nje dite * Perballimi * Nini dhe Vini - Mos u Allatat * Taulanti kerkon nje moter * Beni ecen vete * Vdekja e Kalit * Zonja nga Qyteti * Shoqja nga Fshati * Koncert ne Vitin 1936 * Kur xhirohet nje Film * Humor Vlonjat ne Vite * Kapedani * Rrethimi i Vogel * 2 Telekomedia - Shi ne Plazh * 2 Telekomedi - Dash pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollare * Humor Vlonjat - Dashuria * Humor Durrsak - Demokracia * Estrada e Tiranes - Kioska * Humor Shkodran - Testamenti * Free MC - Vishe Fustanin me Toka * Humor Durrsak - Tungjatjeta Pelivan * Humor Shkodran - Djali i Bosit * Humor Shkodran - Fotografia * Gezim Kruja - Shoqet e Gruas * United Albania * Flaka e Maleve * Enderr per nje Karrige * Kunati i shokut Xhemal Tirana e Shtrenjte * Ata ishin Kater * Kthimi i Ushtrise se Vdekur * Festivali i 22-te ne RTSH 1983 * Ishte Koha per Dashuri Dokumentar nga Elbasani * Tele Komedia - Dy here Mat * Komedia - Cifti i Lumtur * Komedia - Edhe ashtu edhe keshtu Margaret MacMillan - Paris 1919 and Albania

 

 

 

KOMEDI DHE PJESE HUMORISTIKE